3.7.2018 / Gösterim Sayısı : 149

İl Müdürlüğümüzde Balıkçı Barınakları Komisyon Toplantısı Yapıldı

#03.07.2018-Balıkçı Barınağı
İl Müdürlüğümüz Balıkçılık ve Su Ürünleri Şubesi tarafından düzenlenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü, Defterdarlık Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve İstanbul Liman Başkanlığı temsilcilerinin katılımıyla oluşturulan komisyon tarafından ilimizde bulunan balıkçı barınakları ile ilgili güncel konu ve sorunlara çözüm önerileri oluşturmak için toplantı düzenlendi.

İl Müdürümüz Ahmet Yavuz Karaca’nın başkanlığında yapılan toplantıda, “Balıkçı Barınaklarında Yaşanılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” başlıklı sunum yapıldı. Sunum sonunda balıkçı barınaklarında yaşanılan sorunları kurum temsilcileri kendi mevzuatı açısından değerlendirdi ve çözüm önerilerinin bir sonraki toplantıda ele alınmasına karar verildi.

İl Müdürümüz toplantıya iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür ederek Balıkçı Barınakları Komisyon Toplantısının belirli periyotlarla yapılması halinde Balıkçı Barınaklarında yaşanılan sorunlara daha hızlı ve etkin çözüm önerileri sunulabileceğini vurguladı.


''